nieuws-vertraco
Golf-diapositief-Vertraco
QUICK AND EFFICIENT
Golf-diapositief-Vertraco
PERSONAL ADVICE
Golf-diapositief-Vertraco
EXPERT IN BREAK BULK

Team

Benny Kerkhof

Manager

+31 10 285 87 16
+31 6 51 70 10 33 (mobile)
benny.kerkhof@vertraco.nl

Jan Brinkman

Manager

+31 10 285 87 12
+31 6 20 54 13 42 (mobile)
jan.brinkman@vertraco.nl

Jeroen Herders

Operations

+31 10 285 87 15
+31 6 53394745 (mobile)
jeroen.herders@vertraco.nl

Annet van de Graaf

Accounting

+31 10 285 87 19
annet.vandegraaf@vertraco.nl

Linda Schuiten

Documentation

+31 10 285 87 18
linda.schuiten@vertraco.nl

Rob Hanswijk

Operations & Claims

+31 10 285 87 14
+31 6 10 96 01 64 (mobile)
rob.hanswijk@vertraco.nl

Lars van de Merwe

Bookingdesk

+31 10 285 87 23
+31 6 51 19 17 05 (mobile)
lars.vandemerwe@vertraco.nl

Chris van der Sluijs

Sales

+31 10 285 87 03
+31 6 19 75 90 30 (mobile)
chris.vandersluijs@vertraco.nl

Martijn Snoodijk

Bookingdesk

+31 10 285 87 13
martijn.snoodijk@vertraco.nl

Mardou Daams

Bookingdesk

+31 10 285 87 27
Mardou.daams@vertraco.nl

Marcel Nijmeijer

Forwarding

+31 10 285 87 07
+31 6 53 41 26 00
marcel.nijmeijer@vertraco.nl

Dorine Pronk

Transport

+31 10 285 87 05
+31 6 10 12 78 38
dorine.pronk@vertraco.nl

Rafik Mkrttsjan 

Containercontrol & Forwarding

+31 10 285 87 08
rafik.mkrttsjan@vertraco.nl

Jose van Beelen

Documentation & Booking

+31 10 285 87 22
jose.van.beelen@vertraco.nl

Manon Blok

Documentation

+31 10 285 87 29
manon.blok@vertraco.nl

Linda Schenkeveld

Administration

+31 10 285 87 20
linda.schenkeveld@vertraco.nl

Fleur Verschuur

Documentation

+31 10 285 87 17
fleur.verschuur@vertraco.nl

Barend Bouchier

Operations

+31 10 285 87 04
+31 6 51 39 10 83
Barend.bouchier@vertraco.nl

Barend Bouchier

Operations

+31 10 285 87 04
+31 6 51 39 10 83
Barend.bouchier@vertraco.nl

Miranda Hilgers

Documentation

+31 10 285 87 28
Miranda.hilgers@vertraco.nl

Deze website maakt gebruik van cookies

This website uses cookies. By using this website, you indicate that you agree to the use of cookies. Read more
Close