nieuws-vertraco
Golf-diapositief-Vertraco

DECISIVOS Y RÁPIDOS

Golf-diapositief-Vertraco

ASESORAMIENTO PERSONALIZADO

Golf-diapositief-Vertraco

EXPORTOS EN CARGAS GENERALES

Equipo

Benny Kerkhof

Manager

+31 10 285 87 16
+31 6 51 70 10 33 (mobile)
benny.kerkhof@vertraco.nl

Jan Brinkman

Manager

+31 10 285 87 12
+31 6 20 54 13 42 (mobile)
jan.brinkman@vertraco.nl

Jeroen Herders

Operations

+31 10 285 87 15
+31 6 53394745 (mobile)
jeroen.herders@vertraco.nl

Annet van de Graaf

Accounting

+31 10 285 87 19
annet.vandegraaf@vertraco.nl

Rob Hanswijk

Operations & Claims

+31 10 285 87 14
+31 6 10 96 01 64 (mobile)
rob.hanswijk@vertraco.nl

Marcel Nijmeijer

Forwarding

+31 10 285 87 07
+31 6 53 41 26 00
marcel.nijmeijer@vertraco.nl

Chris van der Sluijs

Sales

+31 10 285 87 03
+31 6 19 75 90 30 (mobile)
chris.vandersluijs@vertraco.nl

Jose van Beelen

Documentation & Booking

+31 10 285 87 22
jose.van.beelen@vertraco.nl

Linda Schuiten

Documentation

+31 10 285 87 18
linda.schuiten@vertraco.nl

Lars van de Merwe

Bookingdesk

+31 10 285 87 23
+31 6 51 19 17 05 (mobile)
lars.vandemerwe@vertraco.nl

Dorine Pronk

Transport

+31 10 285 87 05
+31 6 10 12 78 38
dorine.pronk@vertraco.nl

Martijn Snoodijk

Bookingdesk

+31 10 285 87 13
martijn.snoodijk@vertraco.nl

Rafik Mkrttsjan 

Containercontrol & Forwarding

+31 10 285 87 08
rafik.mkrttsjan@vertraco.nl

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten