nieuws-vertraco
Golf-diapositief-Vertraco
Slagvaardig en snel
Golf-diapositief-Vertraco
Persoonlijk advies
Golf-diapositief-Vertraco
Expert in breakbulk

Team

Benny Kerkhof

Manager

+31 10 285 87 16
+31 6 51 70 10 33 (mobile)
benny.kerkhof@vertraco.nl

Jan Brinkman

Manager

+31 10 285 87 12
+31 6 20 54 13 42 (mobile)
jan.brinkman@vertraco.nl

Jeroen Herders

Operations, Claims & Quality

+31 10 285 87 15
+31 6 53394745 (mobile)
jeroen.herders@vertraco.nl

Annet van de Graaf

Accounting

+31 10 285 87 19
annet.vandegraaf@vertraco.nl

Linda Schuiten

Accounting

+31 10 285 87 20
linda.schuiten@vertraco.nl

Barend Bouchier

Operations

+31 10 285 87 04
+31 6 51 39 10 83 (mobile)
Barend.bouchier@vertraco.nl

Lars van de Merwe

Operations

+31 10 285 87 23
+31 6 51 19 17 05 (mobile)
lars.vandemerwe@vertraco.nl

Chris van der Sluijs

Sales

+31 10 285 87 03
+31 6 19 75 90 30 (mobile)
chris.vandersluijs@vertraco.nl

Martijn Snoodijk

Bookingdesk

+31 10 285 87 13
martijn.snoodijk@vertraco.nl

Mardou Daams

Bookingdesk

+31 10 285 87 27
Mardou.daams@vertraco.nl

Marcel Nijmeijer

Forwarding

+31 10 285 87 07
+31 6 53 41 26 00
marcel.nijmeijer@vertraco.nl

Hakim Azghari

Transport

+31 10 285 87 02
+31 6 83 51 79 74
Hakim.azghari@vertraco.nl

Rafik Mkrttsjan 

Containercontrol & Forwarding

+31 10 285 87 08
rafik.mkrttsjan@vertraco.nl

Jose van Beelen

Documentation

+31 10 285 87 22
jose.van.beelen@vertraco.nl

Manon Blok

Documentation

+31 10 285 87 29
manon.blok@vertraco.nl

Marion Wapperom

Documentation

+31 10 285 87 18
marion.wapperom@vertraco.nl

Fleur Verschuur

Documentation

+31 10 285 87 17
fleur.verschuur@vertraco.nl

Miranda Hilgers

Documentation

+31 10 285 87 28
Miranda.hilgers@vertraco.nl





Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten