• SLAGVAARDIG EN SNEL
  • PERSOONLIJK ADVIES
  • EXPERT IN BREAKBULK

Team

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Gerrie Ubink

Managing Director

+31 10 285 87 01
+31 6 26 05 08 10 (mobile)
ger.ubink@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Jan Brinkman

Manager Marketing, Sales & Development

+31 10 285 87 12
+31 6 20 54 13 42 (mobile)
jan.brinkman@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Ruud Hak

Assistant Marketing & Sales

+31 10 285 87 11
+31 6 51 19 17 05 (mobile)
ruud.hak@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Pieter van der Linde

Accounting

+31 10 285 87 19
pieter.vanderlinde@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Rob Hanswijk

Operations Vertraco Reefer Service

+31 10 285 87 14
+31 6 10 96 01 64 (mobile)
rob.hanswijk@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Benny Kerkhof

Line Manager

+31 10 285 87 16
+31 6 51 70 10 33 (mobile)
benny.kerkhof@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Erik Kop

Assistant Line Manager

+31 10 285 87 03
+31 6 51 39 10 83 (mobile)
erik.kop@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Jose van Beelen

Documentation & Booking

+31 10 285 87 22
jose.van.beelen@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Linda Schuiten

Documentation

+31 10 285 87 18
linda.schuiten@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Lars van de Merwe

Documentation

+31 10 285 87 23
lars.vandemerwe@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Dorine Pronk

Container & Transport

+31 10 285 87 05
dorine.pronk@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Martijn Snoodijk

Bookingdesk

+31 10 285 87 13
martijn.snoodijk@vertraco.nl

afbeelding-projecten-home-vertraco.png

Marcel Nijmeijer

Forwarding

+31 10 285 87 07
+31 6 53 41 26 00
marcel.nijmeijer@vertraco.nl

Scroll naar boven